Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama servisi 2003 yılından bu yana, başta Başakşehir olmak üzere İstanbul Avrupa Yakasında, profesyonel temizlik hizmetleri vermektedir.

Servisimiz, Kanuni Sultan Süleyman Araştırma Hastanesi karşısında, 5000m² kapalı alanı ve günlük 2500m² halı yıkama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük halı yıkama fabrikası özelliğine sahiptir.

“Başakşehir Halı Yıkama da Kişiye Özel Yıkama Yapılıyor”

Servisimizde Avrupa’dan ithal, profesyonel bir makina parkuru bulunmakta, bu parkurda halılarınız el değmeden kişiye özel olarak yıkanmaktadır. Firmamız, her halıyı, türüne göre, üretici talimatnamesine uygun olarak yıkar. Talimatname dışında herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Çıkmayan lekelerde, uygulama yapılmadan önce müşteri bilgilendirilmektedir.

Fabrikamız, profesyonel hizmet anlayışını başlıca şirket politikası haline getirmiştir. Her şart ve koşulda müşteri haklıdır mantığı ile tüm müşterilerinin %100 memnuniyetini amaçlamaktadır.

Başakşehir Halı Yıkama Fiyatları

Şirketimizin fiyat politikası, piyasa koşulları ve günümüz ekonomik şartlarına göre en uygun olacak şekilde dizayn edilmiştir. Her halı farklı yıkama talimatlarına sahip olduğundan, çeşitli halı yıkama teknikleri ile yıkanmaktadır. Buda her halının yıkama talimatnamesine göre değişkenlik gösterir.

Piyasa araştırması yaparken aşırı ucuz fiyatlarla karşılaşabilir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. (A,B ve C) firmalarından aldığınız fiyat 6₺ iken (D) firmasından aldığınız fiyat 3₺ ise burada yanlış birşeyler olduğundan emin olabilirsiniz. Bunun nedenini daha önce anlatmış olduğumuz “Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmeli” makalemizi mutlaka okuyun.

Era111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanları

Era111 Halı Şampuanları

Era111 Halı Şampuanları

Servisimiz, tüm halı temizliği uygulamalarında, Avrupa’nın 1 numarası olan %100 yerli sermaye ile üretilen ERA111 antialerjik, antibakteriyel ve antistatik özellikleri ile ön plana çıkan doğal halı şampuanlarını tercih etmektedir.

Firmamız her yıl düzenli olarak düzenlenen tüm halı yıkama platformlarının toplantılarına iştirak etmektedir. Sektörel ve teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip ediyor. Müşterilerimize daha iyi hizmet edebilme politikamızı daha ileriye taşımak için çalışmalarını buna göre revize ediyor.

Geçmişten günümüze, bugün geldiğimiz noktada Başakşehir’de 200.000 üzerinde müşteri protföyümüzde sizleride aramızda görmek istiyoruz. Başakşehirde yaşıyor ve profesyonel bir halı yıkama servisi arayışındaysanız bugün bizi arayın!

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama