Halı Yıkama İpuçları Eviniz İçin Değer

/ / Pratik Bilgiler
Halı Yıkama

Eviniz için halı yıkama ipuçları verdiğimiz bu makalemizdeki tüm uygulamaları güvenle evinizde tatbik edebilirsiniz.

Halılarınızı temiz ve yeni bir görünüme kavuşturmak ve uzun ömürlü olmasını sağlamak için birkaç yöntem var. Leke temizleyiciler ve koku gidericiler özel bir kullanıma sahip olabilir ama yanlış kullanılırsa halılarınıza ciddi zararlar verebilir.

En iyi halı temizleme ipuçlarından biri, halılarınızı haftalık olarak süpürmektir. Bunu etkili bir şekilde yapmak için, yüksek güçlü bir elektrikli süpürgenin tüm halının üzerine yavaşça gezdirilmesi gerekir. Bir emiş ne kadar güçlü olursa olsun, çok hızlı bir şekilde geçmek tüm kiri almayacaktır.

Halı yıkama ipuçları her hafta en az bir kez süpürün

Halıyı dört bölümlere ayırın, bir sonraki bölüme geçmeden önce her seferinde bir bölüm temizleyin, temizlenene kadar her iki şekilde vakumlayın. Bu halı temizleme ipuçları, halının liflerine zarar verebilecek neredeyse tüm kiri temizleyecektir.

Leke çıkarma, iyi halı temizleme ipuçlarının kullanışlı olabileceği başka bir durumdur. Birçok insan leke üzerine sabun bazlı temizleyici ve çok fazla sıvı kullanma hatasını yapar. Bu aslında lekenin dönmesine veya yenilerini oluşturmasına izin verebilir. Sabun bazlı temizleyiciler, kuruduktan sonra, bu kez ayakkabı ve temas ettiği diğer ürünler için bir miktar temizlik sunacaktır.

Bazı Temizleyiciler Lekenin Yeniden Oluşmasına Yardımcı Olur.

Sabun ayakkabıdaki kiri temizleyerek halının üzerinde bırakacaktır. Fazla kullanılan sıvı temizleyiciler, lekenin halının dibine ve hatta altındaki yastığa batmasına izin verecektir. Leke gitmiş gibi görünebilir, ancak sıvı alttan ıslatılır ve muhtemelen lekenin tekrar ortaya çıkmasına neden olur. Halı Temizleme İpuçları halının temizliğine ve altından temizlemeye çalışmadığına bağlıdır.

Başakşehir Halı Yıkama

Sıvı dökülmeleri derhal bir havlu ile tamponlanmalıdır. Aksi takdirde, halının altına işleyebilir. Evcil hayvan idrarı, renk boyalarının çıkarılmasına ve ağartılmış bir leke bırakmasına neden olabileceğinden, halılara özellikle zarar verebilir. Bir çay kaşığı hafif deterjan ve çeyrek suyla karıştırılmış bir çay kaşığı beyaz sirke çözeltisi lekeyi gidermeye yardımcı olabilir.

Çoğu halı temizleme ipucu lekeyi ovalamamayı içerir, bu da lekeyi yayabilir ve daha büyük hale getirebilir. Temiz bir havlu kullanarak, üzerine yerleştirin ve birkaç saniye bekletin veya üzerine olabildiğince fazla sıvı emmek için üzerine ağır bir nesne yerleştirin.

Profesyonel bir halı yıkama için, Başakşehir ve yakın çevresine süper hızlı servisimiz bulunmaktadır. Şimdi bizi arayabilir. Profesyonel bir halı yıkama deneyiminden yararlanabilirsiniz.

Tel: 0212 487 00 11

Çok özel halı temizleme ipuçları için şu adresi ziyaret edin: https://xn--baakehirhalykama-kqcb67fc.com/kategori/pratik-bilgiler/

Facebook sayfamıza katılarak çeşitli zamanlarda yaptığımız indirim kampanyalarından önceden haberiniz olsun. https://www.facebook.com/Ba%C5%9Fak%C5%9Fehir-Hal%C4%B1-Y%C4%B1kama-2125639597545141/